משאל אשקלון-סיטי
מה דעתכם על מחירי הקייטנות לקיץ הקרוב באשקלון?

גבוה מדי
סביר
נמוך
         
חינוך
אלכס ליבוביץ האשקלוני זכה באליפות העולם באגרוף תאילנדי

ליבוביץ בן ה-16, תלמיד התיכון מקיף א', זכה לקבלת פנים מיוחדת בבית הספר על ידי מאות התלמידים לאחר זכייתו בתחרות

מערכת האתר
פורסם: 18-11-2013 09:45

עשרות מתלמידי כיתות ט' בבית הספר מקיף א' באשקלון קיבלו את פניו את אלוף העולם באגרוף תאילנדי, אלכס ליבוביץ (16), תלמיד כיתה ט' בבית הספר. בשבוע שעבר זכה ליבוביץ במקום הראשון בתחרות הבינלאומית שהתקיימה באיטליה בה השתתפו נציגי 102 מדינות.

ליבוביץ התוודע לענף באקראי, לאחר שמאמנו הנוכחי הגיע לבית הספר כדי לעניין את התלמידים על אודות הענף. מאז מתאמן ליבוביץ בקביעות במשך שלוש השנים האחרונות, ולדברי מנהלת בית הספר, עדנה ולנשטיין, הוא גם המשיך לשמור על הישגיו הלימודיים.

התחרות התקיימה בחבל טוסקנה באיטליה עד למשקל 72. אגב, מי שסייע רבות ברכישת הכרטיסים לתחרות היה יושב ראש ועד ההורים בבית הספר ציון זוארץ. יחד עם ליבוביץ הגיעו נציגים נוספים מהארץ לתחרות.

ליבוביץ סיפר כי התרגש מאוד מהתחרות שאותה הצליח לצלוח במקום הראשון, ובעיקר ממשפחות יהודיות שהגיעו לתחרות לעוד אותו ומשפחה אחת שליוותה אותו ואף אירחו אותו. "היינו אצלם בשבת והם אירחו אותנו מאוד יפה עשו לנו קבלת שבת".

ליבוביץ אמר כי הוא רואה בהשתתפות בתחרויות שכאלה לא רק עניין ספורטיבי גרידא. "בתחרות כזו אתה יודע שהמון אנשים במדינה ממתנים להישג שלך, ואתה משמח אנשים ואנשים מגיעים במיוחד לצפות בתחרות ולהיות שם ותפקידנו לשמח אותם", הוא אומר.

כשחזר ליבוביץ לבית הספר בסוף שבוע שעבר, קיבלו את פניו שלטים בהם נכתב כי התלמידים והנהלת בית הספר גאים בו. עשרות תלמידים קיבלו את פניו בדגלים ובבלונים ורקדו עמו עד לכניסה לכיתה. גם במהלך היום השתתפו התלמידים בטקס נוסף שאורגן על ידי רכז הספורט בבית הספר יואב עמרם.

ליבוביץ אף זומן לחדרה של מנהלת בית הספר עדנה ולנשטיין, שיחד עם חברי הנהלה החמיאה לו מאוד על הישגו. "כשבירכתי אותך במערכת הכריזה, ביום שבו נודע לנו על הזכייה אפשר היה להבחין בהתרגשות בקולי", אמרה ולנשטיין. "בכל זאת, אלוף עולם שלומד אצלנו בבית הספר. אנו מאוד גאים בך, ההנהלה, המורים ובעיקר חבריך התלמידים. אני חושבת שקבלת הפנים של התלמידים בשכבה מעידה על הגאווה הגדולה שאנו חשים כעת. העובדה שבמקביל לאימונים שמרת על רצינות וההשקעה בלימודים מעידה על הרצינות שלך".

 

גם מנהלת המחוז עמירה חיים בירכה את ליבוביץ: "הבאת גאווה גדולה לבית הספר, לעיר אשקלון ולמחוז הדרום".לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות

הוספת תגובה חדשה
כל הזכויות שמורות לאשקלון סיטי 2017 ©