משאל אשקלון-סיטי
מה דעתכם על מחירי הקייטנות לקיץ הקרוב באשקלון?

גבוה מדי
סביר
נמוך
         
חינוך
ההנהלה העולמית של רשת אמי"ת הגיעה לבקר באמי"ת אשקלון

30 נציגים אמריקאיים הגיעו השבוע במטרה להתרשם מייחודו של בית הספר, ושמעו מהתלמידים על סיפוריהם האישיים

מערכת האתר
פורסם: 15-12-2013 07:08

הנהלת רשת אמי"ת מארצות הברית, כולל נשיאת אמי"ת העולמית דבי אייזיק, הגיעו השבוע ליום ביקור בבית הספר אמי"ת באשקלון. ראש העירייה איתמר שמעוני, שהגיע במטרה לברך אותם, הדגיש את עשייתה המבורכת של רשת אמי"ת למען החינוך בארץ וייחל להמשך שיתוף פעולה רחב בעתיד, במסגרת השינוי החיובי שעובר בית הספר אמי"ת אשקלון בשנים האחרונות.

השבוע הגיעו למעלה מ-30 נציגים אמריקאים במטרה להתרשם מייחודו של בית הספר. הם הוזמנו לקחת חלק פעיל במגמות השונות בבית הספר – עיצוב שיער, בניית ציפורניים, מגמת בישול ואמנות בפסיפס. הנציגים האמריקאים ביקשו לשמוע סיפורי תלמידים ובוגרים ונדהמו לגלות עד כמה קשורים התלמידים והבוגרים לבית הספר, ועד כמה הם מוכשרים בתחומם.

 

ראש העירייה שמעוני פירט בפני האורחים האמריקאים את החזון החינוכי שלו אותו הוא שואף ליישם בעיר אשקלון, והדגיש כי בית הספר אמי"ת אשקלון בהובלתו של המנהל איציק אברג'ל, ורשת אמי"ת בכלל, מהווים עבורו פורמט לחינוך מוצלח. "אני רואה את הנעשה כאן עם התלמידים", אמר שמעוני, "יש כאן 252 תלמידים, שהם 252 נרות. כל אחד הוא נר מיוחד, ואני רואה את ההשקעה בפרט ויודע עד כמה הרשת מאמינה במצוינות. אנחנו, מבחינת החינוך, מספר 1 בדרום. אני שואף למצוינות ורוצה להיות מספר 1 בארץ ולכן מגדיל את תקציב החינוך כבר בשנת התקציב הנוכחית, במטרה שהתלמידים יקבלו יותר וההורים ישלמו פחות, אני מברך את נציגי הרשת ואת האורחים האמריקאים על השקעתם בחינוך ילדינו".

סיפוריהם האישיים של הילדים נגעו ללבם של האמריקאים, וכן שירתם המרגשת, והם הוזמנו להופיע בפני משלחת מצרפת בחודש מרץ הקרוב. "אתם עושים פה עבודת נשמה, לא רק עבודת חינוך, יש כאן משהו אחר, צריך לראות כדי להבין", סיכמה אחת הנציגות שיצאה נרגשת מהביקור.לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות

הוספת תגובה חדשה
כל הזכויות שמורות לאשקלון סיטי 2017 ©