משאל אשקלון-סיטי
מה דעתכם על מחירי הקייטנות לקיץ הקרוב באשקלון?

גבוה מדי
סביר
נמוך
         
דעות
דברים שלא רואים מבחוץ

על פניו, הכל נראה קסום: זוג אוהב מגיל 15, בית מסודר, שני ילדים מקסימים. אבל אז היא מצלצלת: "אסתי, אני חייבת לדבר איתך"

מערכת האתר
פורסם: 02-01-2014 06:50

היינו בנות 15 באותה התקופה, אני והחברה הטובה שלי, נקרא לה לבנת. גרנו באותה השכונה. בסמיכות אלינו התגורר נער בן 16, נקרא לו רועי, שתמיד חיזר אחריה וביקש ממני להכיר לו אותה. בסופו של דבר הסכמתי. שאלתי אותה, היא הייתה בעניין והשידוך שלי נחל הצלחה.

הם גדלו יחד באותה השכונה. בתמימות רבה עברו יחד את תקופת גיל ההתבגרות. הקשר התפתח לאהבה גדולה, שגם הובילה לחופה וקידושין בסופו של דבר.

אחרי החתונה, בני הזוג החליטו להשקיע בעצמם: ללמוד, להתקדם, לצאת משכונת המצוקה שבה גדלו ולהעניק לילדים שיביאו אל העולם חיים יותר מרווחים וטובים ממה שהם עצמם קיבלו.

שניהם התחילו ללמוד במוסדות אקדמאיים. רועי היה תלמיד מצטיין ושקדן והצליח להתפתח בתחום עבודתו. לעומת זאת, לבנת הייתה קצת עצלנית ולא ממש הצליחה. למזלה, מאחוריה עמד אהובה, שלא ויתר לה. הוא דחף אותה, עודד אותה ועזר לה בכל מה שצריך, על מנת שתצליח. הוא גם דאג לה למאמנת אישית, שתתמוך ותוביל ותרוממם את הרצון והדימוי העצמי שלה.

בסופו של דבר, העבודה הקשה שלו נשאה פרי. גם לבנת הצליחה לסיים את הלימודים שלה, והשניים השתלבו בעבודות בחברות גדולות. שניהם מפרנסים בכבוד את ביתם ומצלחים מאוד בתחומם. במרוצת הזמן הם אף קנו בית באזור יוקרתי, ונולדו להם שני בנים מתוקים.

על פניו, הכל נראה קסום, טוב ויפה: זוג אוהב מגיל 15, בית מסודר בשכונה יוקרתית, שני ילדים מקסימים, עבודות מכובדות. אבל אז היא מצלצלת אליי: "אסתי, אני חייבת לדבר איתך. ניפגש בקפה אפריקה?".

הגעתי, כמובן, כולי מסוקרנת, ואז היא התחילה לשפוך. "אני כל כך מבולבלת", אמרה לי, "אבל זה אמיתי". לא הבנתי שום דבר. שאלתי אותה: "לבנת, מה קרה? מה אמיתי?". ואז היא הטילה את הפצצה: "אני כבר לא אוהבת את רועי. זה חלף. נכון, טוב לי בבית, עם הבנים, בעבודה. יש לי הכל, אבל הרגשות נעלמו ואני מתחילה לחשוב על גבר אחר".

לא האמנתי למשמע אוזניי. לקחתי נשימה ארוכה ויצאתי בנאום חוצב להבות על הקפריזה ההזויה הזאת. הצעתי לה לעצור את כל הרוטינות של החיים ולהשקיע יותר בזוגיות, בבעלה, לעורר את הרגשות, לחדש אותם ולא לפזול לצדדים.

היא לא הייתה צריכה אותי כדי שאסביר לה מהן ההשלכות של אשת איש, אבל בכל זאת בחרתי להדגיש. אני מקווה שהצלחתי במשימה שלי, כי לדעתי המחשבה על רעייה בשדות זרים יצאה לה מהראש.

בשבועות האחרונים היא משקיעה יותר בזוגיות שלה. אני התנדבתי לעשות לה בייביסיטר על הבנים, כשהיא יצאה יחד עם בעלה לסופשבוע רומנטי, כולל ספא, כדי להתמקד אחד בשני, ללא הסחות מהצד. אני מקווה שגם הרגשות יתעוררו בהתאם. תחזיקו להם אצבעות.

 

 לכתבה זו התפרסמו 7 תגובות

הוספת תגובה חדשה
7. ישר כח
מצליח סיגרון 16-01-2014 15:37
אסתי היקרה כל הכבוד לך . הרווחת מצווה גדולה אומרים שאם זוג מתגרש בורא עולם מזיל דמעות את פשוט מצילה חיי נשואים ועל זה מגיע לך ישר כח גדול . תזכי תמיד לעשות מצוות אמן ואת השכר תקבלי בטוח !!!

6. כל הכבוד לך אסתר
מצליח סיגרון 16-01-2014 15:30
הצלת משפחה

5. סוף מעשה במחשבה תחילה
#@# 09-01-2014 15:37
עמדה בפתיו

4. סוף מעשה במחשבה תחילה
#@# 09-01-2014 15:36

3. זה קורא..
סהר 02-01-2014 15:48
אסתי סיפור מעניין שיכול לקרוא לכל זוג הטיפים וההצעה שלך לחזק ולשפר את הזוגיות טובה מאוד יפה שנרתמת לעזור אשרייך

2. איזה סיפור מהמם!!!
חגית 02-01-2014 11:45
מזל שסוף טוב- הכל טוב! וכל הכבוד לך, אסתי, על העידוד ועל התמיכה בחברה שלך... באמת שאין לי מילים!!! אשרייך :)

1. כל הכבוד אתי את צדקת
אודי אסרף 02-01-2014 08:59

כל הזכויות שמורות לאשקלון סיטי 2017 ©