משאל אשקלון-סיטי
מה דעתכם על מחירי הקייטנות לקיץ הקרוב באשקלון?

גבוה מדי
סביר
נמוך
         
דעות
והילד עדיין גר אצל ההורים

למה הילד לא מתחתן, שואלת כל אמא לחוצה. מה באמת הסיבה שבגינה מוסד הנישואים נדחה בשנים לעומת העבר?

מערכת האתר
פורסם: 02-04-2014 23:14

מה, הילד לא מתחתן, כך שואלת כל אמא לחוצה. קום תתחתן ותבנה בית נאמן בישראל. מה הסיבה שהילד בן 30, ועדיין גר עם ההורים.

אז מה, באמת, הסיבה שבגינה מוסד הנישואים נדחה בשנים? אם תשאלו את ההורים שלנו, הם יספרו לכם שאחרי הצבא לומדים דבר מה, בגיל 25 כבר צריכים להיות נשואים, ובגיל 30 יש עבודה קבועה פלוס כמה ילדים. אם זו התוכנית, אז מה קרה בשנים האחרונות, שבגיל 30 הילד או הילדה עדיין גרים עם ההורים? 

הפרנסה אכן הפכה לקשה. ההורים שלנו גדלו כשהם לנים עם חמש-שש נפשות בחדר והיה סיר אוכל גדול לכולם. אבל היום כל ילד צריך חדר מחשב, אייפון, אייפד וריכוז עצמי גבוה. הדרישות גדלו, הבקשות התרחבו. הצעירים חושבים לעצמם – למה למהר עם הילדים? בעיקר כשהיום יש קושי במציאת בעבודה קבועה ומסודרת.

אחוז הגירושין גדל. כמעט כל זוג שלישי מתגרש. זה מרתיע את הרווקים והרווקות, שרואים שיש קושי בלהגיע לחתונת הכסף או הזהב כמו ההורים שלנו.

מעבר לזה, גם נוח לגור אצל ההורים. הרבה רווקים אומרים: טוב לי, אמא שלי מכבסת לי, מכינה לי אוכל, מנקה לי את החדר, אני חוזר באיזה שעות שאני רוצה, לא אומרים לי מה לעשות, אז למה לי למהר להתחתן? טוב לי ככה, מה אני צריך להתחייב ולעבוד בשביל בית הוצאות?

האם באמת הרווקים של היום לא ממהרים בגלל הפרנסה, בגלל אחוז הגירושין, בגלל הנוחות אצל ההורים, או שישנן סיבות אחרות, כמו שעדיין לא מצאו את אשר חפץ לבם את הזיווג משורש נישמתם את אהבה האמיתית שאליה הם משתוקקים.

ברכה ממני לכל הרווקים והרווקות שכל המחסומים יסרו מדרכם ובעזרת השם תינשאו עוד השנה במהרה. כולל אותי.

 

 לכתבה זו התפרסמו 3 תגובות

הוספת תגובה חדשה
3. לך תתחתן הגיע הזמן
לך תתחתן 20-07-2014 02:53
לך תתחתן כבר מפונק

2. זמנים משתנים
יוסי דביר 04-04-2014 00:50
לצערי הרבה צעירים פוחדים להתחייב השפע והפתיחות המינית והאפשרות לגור ביחד קוסמים לצעירים של היום ,הנשים מתחילות להתעורר בשנות העשרים המאוחרות ואז מתברר להן שקצת מאוחר ,הגברים מחפשים את המושלמת , הפחד ממצב כלכלי כל זה גורם לרתיעה ממוסד הנישואין וגם לאחר החתונה בשעת משבר לא מסוגלים להתמודד ,והדרך לרבנות קורצת ,

1. צודקת! כל מילה נוספת מיותר
מירי 03-04-2014 08:09
אין על האוכל, הבישולים, הכביסות של אמא. למה לעזוב אם יש את כל הטוב הזה??

כל הזכויות שמורות לאשקלון סיטי 2017 ©