משאל אשקלון-סיטי
מה דעתכם על מחירי הקייטנות לקיץ הקרוב באשקלון?

גבוה מדי
סביר
נמוך
         
דעות
ציידי המועדונים

חזרת הביתה מסטול, עייף, מסריח מסיגריות, אחרי ששכנעת בחורה לשכב איתך, למרות שאתם לא מכירים, ואתה הולך לישון. איך התחושה?

מערכת האתר
פורסם: 22-04-2014 09:28

כששאלתי אותו עד איזה גיל ימשיך להיות בליין ויעבור בין מועדון למועדון, הוא אמר לי "אסתי, זה הפך כבר להרגל. בכל יום חמישי זה קורה. אני דואג לישון צהריים, כדי לצבור כוחות לקראת הערב,  מתעורר בסביבות 21:00, מתקלח, מתגלח, מתיפייף, מתבשם, דופק הופעה ומתחיל טלפונים: לאן יוצאים היום?.

"אני נוסע עם החברים. מגיעים למועדון או בר, שותים המון אלכהול, זזים, רוקדים כמו רובוטים, פיצוצים בראש מהמוזיקה. אחרי שאני תופס ראש, אני סורק את המקום, מחפש את הבחורה שעושה לי את זה באותו רגע".

שאלתי אותו למה הוא מתכוון כשהוא אומר "באותו הרגע". הוא ענה לי: "מי שבאה לי בטוב לאותה 'סטלה', אני מזמין אותה לכוסית וודקה-רדבול, ולעוד כוסית, והיא מתלהבת. אחרי שאני ממסטל אותה, אני מוכר לה סיפורים וממלא לה את הראש בחרטות ושטויות, כי יש לי מטרה אחת, ואת כבר יודעת מהי".

בכל זאת שאלתי אותו מהי המטרה. הוא ניסה להתחמק אבל ענה: "לגרום לה להתמסר אליי לאותו ערב". ומה אחר כך, שאלתי אותו. "אחר כך", הוא ענה, "היא כבר לא מעניינת אותי. אני עשיתי את שלי".

נדהמתי מהכנות שלו, וגם כעסתי, בו-זמנית. למה, שאלתי אותו. "זה הדדי, אסתי", אמר לי. "גם אני לא מעניין אותה. יש בחורות שהמטרה שלהן היא לשבת בבר, שישלמו עליהן, יזמינו אותן, ואחר כך זה זורם הלאה להנאה רגעית וללא מטרות והמשכיות".

לא מצליחה להבין את ההסבר שלו. "אוקיי", אמרתי לו, "חזרת הביתה מסטול, עייף, מסריח מסיגריות, ואחרי ששכנעת בחורה לשכב איתך, למרות שאתם לא מכירים, אתה הולך לישון. מה ההרגשה שלך כשאתה מתעורר אחרי לילה כזה?".

"האמת שתחושה של ריקנות, אסתי", הוא ענה לי. "חלל עמוק בתוכי כי, הכל חלף והיה רגעי. זה לא האושר האמיתי. אז איך אני ממלא את הריקנות הזאת? אני ממתין לחמישי הבא. ושוב חוזר חלילה".

התפלאתי. "ככה אתה חושב שתמצא אישה אמיתית וטובה לחיים?". "לא", הוא הודה. "האישה שלי לא תהיה ממועדונים וברים".

המסקנה, מבחינתי, ברורה. שאלתי אותו: "אז מה אתה בכלל עושה שם? תשנה מקום, תשנה מזל ותתמקד בעיקר. שהאישה שלך תתמסר אליך מתוך אהבה אמיתית וכנה, לא מתוך סטלה, או דחף רגעי ושקרי, תהייה אתה אמיתי, ולא שחקן".

אבל זה קרב אבוד מראש. "הלוואי ויכולתי", הוא ענה לי. "אני עובד על עצמי בכל שבוע מחדש, רק שכל יום חמישי יצר הרע גובר".

 

 לכתבה זו התפרסמו 7 תגובות

הוספת תגובה חדשה
7. לאסתי
אמיר 21-12-2014 10:20
מעדונים

6. אסתי תחזרי
אביאל 05-11-2014 12:33
תחזרי הרבה זמן לא שמענו מימך

5. גם אני הייתי ככה-והאמת שאני מצטער שהתחתנתי
אחד שנשוי 25-06-2014 15:26
החיים ריקים מתוכן, אין כסף אין כלום בעצם. עובדים כמו חמורים בשביל לשלם משכנתא, ועוד הרבה חשבונות אחרים ובלילה נרדמים מתים מעייפות. אז לכל הבלינים למיניהם תמשיכו לבלות

4. אי אי אי אי
הגברים 30-04-2014 14:19

3. ברנע
שמעון 24-04-2014 14:57
אסתי אם לא הנדר

2. אסתי את מהממת
מיקי 23-04-2014 22:00
את מהממת

1. כמה שאת צודקת
גיא 23-04-2014 11:35
זה גם התחושות שמלוות אותי כשאני יוצא לפעמיים..צודקת גיא.

כל הזכויות שמורות לאשקלון סיטי 2017 ©