משאל אשקלון-סיטי
מה דעתכם על מחירי הקייטנות לקיץ הקרוב באשקלון?

גבוה מדי
סביר
נמוך
         
ספורט
הפועל אשקלון הפסידה שוב, האם לחמן יפוטר?

המאמן שוב העלה הרכב תמוה בתבוסה הקשה למכבי יבנה, והוביל את קבוצתו אל מתחת לקו האדום

ישראל סיבוני
פורסם: 25-04-2014 18:51

כמאה מאוהדי הפועל אשקלון הגיעו לאצטדיון בנס ציונה כדי ללוות את קבוצתם במשחק התחתית החשוב מול מכבי יבנה. המאמן אייל לחמן שוב העלה הרכב תמוה, כאשר החליט להותיר את חיים מלכה, ברוך דגו ואוסי מאולי מחוץ ל-11 הפותחים.

אשקלון פתחה את המשחק טוב יותר וכבר בעשר הדקות הראשונות הגיעה לשני מצבים בטוחים לכיבוש, אבל שוער יבנה בהצלות גדולות מנע מהם יתרון.

ככל שחלפו הדקות המשחק התאזן, ובדקה ה-26, במהלך התקפה מתפרצת של יבנה הקשית חלוץ יבנה פאבלו רומנוב כדור מעל השוער ממרחק של כ-30 מטרים וכבש שער חשוב לזכות קבוצתו, 1-0 יבנה.

בדקה ה-32 קיבלה שחקני אשקלון זריקת עידוד לאחר ששחקן יבנה מורן ג'אן הורחק בכרטיס אדום בעקבות עבירה קשה, אבל המשיכה להיראות רע וללא עוקץ בהתקפה. עם השריקה למחצית המשחק, החלו אוהדי אשקלון לשרוק בוז לקבוצתם, ובעיקר למאמן אייל לחמן.

למרות התוצאה והיכולת החלשה, גם בפתיחת המחצית השנייה לא ערך לחמן חילופים בהרכב. אשקלון המשיכה להראות רע ובדקה ה-62 יבנה עלתה יתרון 0-2, כאשר כדור קרן מצא את ראשו של נדב מוניס.

יבנה המשיכה לתקוף את השער של אשקלון מרגע זה, וקשה היה לנחש שהם בעשרה שחקנים. השער השלישי הגיעה בדקה ה-85, כאשר התקפה מסודרת של יבנה הובילה לשער השלישי, מרגליו של תומר ירוחם, 3-0 יבנה. האוהדים קראו קריאות חריפות נגד המאמן אייל לחמן בסיום, ולא מן הנמנע שכבר בימים הקרובים יוחלט לסיים את תפקידו.

 

אירוע שהתרחש בסיום המשחק העיד יותר מהכל על מצבה של הפועל אשקלון. אחד מאוהדי אשקלון ראה מחוץ לאצטדיון את דידי אונגר, שבעבר שיחק באשקלון והיום משחק בנס ציונה. האוהד אמר לאונגר: "תחזור אלינו בשנה הבאה, כשנהיה בליגה א'". אונגר ענה לאוהד: "תחתכו לי את הרגליים ואני לא אבוא לאשקלון, כל עוד פרוספר אזגי שם".לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות

הוספת תגובה חדשה
כל הזכויות שמורות לאשקלון סיטי 2017 ©