משאל אשקלון-סיטי
מה דעתכם על מחירי הקייטנות לקיץ הקרוב באשקלון?

גבוה מדי
סביר
נמוך
         
ספורט
למרות שרשרת הכישלונות: לחמן לא יפוטר מהפועל אשקלון

בהנהלה החליטו שלא לזעזע את המערכת שוב, למרות היכולת הדלה וסימני השאלה

מערכת האתר
פורסם: 28-04-2014 08:40

אייל לחמן, מאמן הפועל אשקלון, יישאר בתפקידו עד לסיום העונה, כך הוחלט בסוף השבוע על ידי הבעלים פרוספר אזגי. מחאת האוהדים נגד המאמן, שקוראת כבר מספר שבועות לפיטוריו, לא הועילה, בעיקר לנוכח המיעוט באלטרנטיבות. אזגי הגיע למסקנה כי בשלב הזה של העונה אין טעם להחליף את המאמן כיוון שאין מישהו שיכול להחליף אותו.

בסיום המשחק האחרון, עשרות האוהדים שליוו את הפועל אשקלון למשחק החוץ מול מכבי יבנה באצטדיון בנס ציונה, קיללו וגידפו את המאמן ארוכות בעת שירד לכיוון חדרי ההלבשה. היו שהעריכו שלחמן יניח את המפתחות וילך הביתה בעצמו, אך זה לא קרה.

במשחק האחרון העלה לחמן הרכב מעורר מחלוקת – ללא אוסי מאולי, חיים מלכה וברוך דגו. רק במצב של פיגור 2-0 הכניס לחמן את מאולי כדי שינסה להציל את המצב. כמובן שזה היה מאוחר מדי ושוב האוהדים האשימו את המאמן בהפסד.

למרות זאת, לחמן ככל הנראה יישאר מאמן אשקלון עד לסיום העונה, לאור ההבנה שמאמן חדש לא יוכל לתרום לקבוצה בשלב כל כך מאוחר. כעת יצטרך המאמן להתמודד גם עם הטענה שלשחקנים בקבוצה פשוט לא אכפת לרדת ליגה. באחד מאתרי האינטרנט שמסקרים את הליגה הלאומית, צוטט שחקן בעילום שם שאמר שההפסד ליבנה לא מעציב אותו. במצב כזה, יהיה בלתי אפשרי להישאר בליגה הלאומית.לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות

הוספת תגובה חדשה
כל הזכויות שמורות לאשקלון סיטי 2017 ©