משאל אשקלון-סיטי
מה דעתכם על מחירי הקייטנות לקיץ הקרוב באשקלון?

גבוה מדי
סביר
נמוך
         
דעות
טיולים לנשים בלבד

בשנים האחרונות הפכו טיולים לנשים בלבד למשהו שהולך וצובר תאוצה. סוכנת הנסיעות אורלי בריגה סוקרת כמה אופציות, לרגל יום האישה

אורלי בריגה
פורסם: 08-03-2015 21:48

 

לכבוד יום האישה הבינלאומי החלטתי לכתוב על טיול מסוג אחר, טיולי נשים בחו"ל. לא מדובר על טיולי משפחות בפארקים, או טיולי טרק לצעירים ולא חופשה רומנטית בטוסקנה. מדובר על טיולים לנשים בלבד!!!

טיולי נשים הפכו לטרנד של ממש במרוצת השנים. טרנד המאפשר לצאת לטיול בחו"ל עם קבוצה תומכת ואוהבת ולעבור חוויה של ממש. טיול משותף המיועד ומותאם לנשים בלבד מספק אווירת טיול אחרת לגמרי. החל מביקור באתרים לנשים, דרך אטרקציות ייחודיות, ועד לליווי אישי, נשי וצמוד.

כשבונים טיולי נשים, אנו חושבים  על שלוש מילים: להעשיר, להעצים ולרגש.
ולכן, מעבר להיבט התיירותי הטיולים כוללים שיעורים, זמן ספא ונופש, מוזיקה, תנועה, התנסות במדיטציה ואוכל טוב.
בטיולים שכאלה שמים דגש מיוחד גם על מפגשים עם נשים ואנשים מקומיים – כשבמהלך השנים למדנו שהחוויות שהכי נצרבות בלב ובזיכרון הן אלו שכוללות מפגשים עם אנשים אחרים (ועם עצמנו…).
יש הרבה יעדים שאפשר למצוא היום בשוק ונותנים מענה לטיולים מסוג זה. היעדים הבולטים והנפוצים ביותר הם: גיאורגיה המדהימה ,מרוקו האקזוטית עם חוויית הטעמים והריחות ,יפן הרחוקה והמסתורית, ספרד האלגנטית , סין-הענקית בעלת אין סוף התרבויות והריחות,  או הודו המרגיעה והקסומה .כל מדינה והתרבות שלה כאשר הטיול מאפשר להציץ מזווית ראיה נשית ומתפיסה קצת שונה. זהו טיול המהווה פתרון מושלם למי שמעוניינת להתחבר קצת יותר לצד הנשי שלה, אז חברות –שלא תגידו שלא ידעתן...

 

 

יום אישה שמח לכולן!לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות

הוספת תגובה חדשה
כל הזכויות שמורות לאשקלון סיטי 2017 ©