משאל אשקלון-סיטי
מה דעתכם על מחירי הקייטנות לקיץ הקרוב באשקלון?

גבוה מדי
סביר
נמוך
         
חדשות
סיפור עם פרופורציה

קרה לכם מקרה שגרם לכם להיכנס לפרופורציה ולראות את החיים אחרת? שלחו אותו לרשת פרופורציה ואולי תזכו לקבל שובר בסך אלף שקלים לטיפולים ברשת.

מערכת האתר
פורסם: 24-07-2016 19:11

 

כמה פעמים קרה לכם בחיים דבר מה שהכניס אתכם לפרופורציה? איזה מקרה או מעשה מסוים שעשיתם או שראיתם שגרם לכם לעצור לרגע וכמו שאומרים "לחשב מסלול מחדש". כמה פעמים דברים שקרו לכם, סיטואציות  שראיתם או שמעתם מהקרובים לכם או אפילו בסרט או בכתבה בעיתון גרמו לכם לחשוב מחדש על מהות החיים? גרמו לכם להעריך את הדברים האמתיים, והחשובים ולהבין שלפעמים אנחנו רצים סתם במרוץ החיים מבלי באמת להשקיע במה שחשוב ובמה שעושה אותנו מאושרים?. סביר להניח שלא מעט, הרי כולם אומרים לעצמם לא פעם הנה הגיע הזמן להשקיע יותר בזוגיות, בילדים במשפחה, אפילו בתחביב שפתחתם לעצמכם. כמה פעמים לאחר מפגש חברתי מוצלח אומרים כולם "איזה כיף היה חייבים לעשות את זה יותר"? כנראה שלא מעט.

 

בסניף החדש של רשת פרופורציה באשקלון החליטו לתת לתושבי העיר והסביבה הזדמנות לספר סיפורים על פרופורציה, סיפורים יפים ומרגשים שהכניסו אותם לנקודת מבט חדשה וגרמו להם לפרופורציה חדשה לחיים. גם סיפורים שייכתבו על מקרים אחרים שהם מכירים יתקבלו בברכה . את הסיפורים יש לשלוח  לכתובת המייל  Livnat.h@proportzia.co.il   והם ייקראו על ידי צוות המרפאה. הסיפור המרגש המעניין והיפה מכולם  יזכה את מחברו  למתנה בדמות שובר של אלף שקלים לטיפולים ברשת "פרופורציה", לפי בחירתו, בכפוף לתנאים שייקבעו על ידי הרשת. 

 

בתמונה: מנהלת סניף אשקלון לבנת חייםלכתבה זו התפרסמו 0 תגובות

הוספת תגובה חדשה
כל הזכויות שמורות לאשקלון סיטי 2017 ©