משאל אשקלון-סיטי
מה דעתכם על מחירי הקייטנות לקיץ הקרוב באשקלון?

גבוה מדי
סביר
נמוך
         
חדשות
הריצה החשובה של ראש העיר

ראש העיר בפועל תומר גלאם הגיע לרוץ - והילדים יזכו ליום כיף בקאנטרי. במסגרת אתגר שלקחה על עצמה הנהלת קאנטרי קלאב ברנע, פעל "ההליכון החם" במשך 17 שעות ברצף, ו-10 ילדים יזכו ליום כיף מפנק בקאנטרי.

מערכת האתר
פורסם: 09-06-2017 13:01

 

השבוע החליטו אנשי קאנטרי קלאב ברנע לתרום 10 ימי כיף לילדים בעלי מוגבלויות מאשקלון. בכדי ליצור עניין סביב אותו יום כיף, החליטה הנהלת הקאנטרי להציב למנויי המקום אתגר, שזכה לכינוי "ההליכון החם". המשמעות היא שאם אחד ההליכונים במקום - שאף קושט בבלונים לכבוד האירוע-  יפעל ברצף במשך 17 שעות, יזכו הילדים ליום כיף מתנת הקאנטרי. בשבוע שעבר פורסמה הודעה בקאנטרי והוצבה רשימה בה מתבקשים המתאמנים לתרום את חלקם בכדי לעמוד באתגר. המתאמנים שהתלהבו מהרעיון, מילאו בתוך יומיים את הרשימה והתכוננו ליום הגדול. במקביל נעשתה פניה לראש עיריית אשקלון תומר גלאם, בכדי שיגיע אף הוא לתת את חלקו. גלאם לא התבלבל ולהפתעת מנויי  הקאנטרי הגיע למקום מצויד בשקית עם בגדי ספורט מיהר להחליף בגדים והחל לרוץ על ההליכון. לאחר שסיים את הריצה ערך ראש העיר סיור במקום נפגש עם מנהל התפעול שי פסקל, זכה לאהדה רבה מהנוכחים וכמובן הצטלם בשמחה עם כל מי שביקש תמונת סלפי למזכרת.

 

ראש  העיר אינו היה היחיד שהגיע לאתגר, גם חבר המועצה יוחאי יפרח שהיה במקום תרם את חלקו, ראש העירייה וחבר הכנסת בדימוס אלי דיין הזיע אף הוא על ההליכון , כמו גם מנהל בית הספר  ויושב הראש החדש של הסתדרות המורים איל חסאן. ביום שני בשעה 11 בלילה זכה ההליכון למנוחה, לאחר שהאתגר הושלם לקול מחיאות הכפיים של המתאמנים במקום. כעת מי שייהנו הם הילדים שבשיתוף עיריית אשקלון יגיעו ליום של פינוק מושלם בקאנטרי קלאב היוקרתי.    

בתמונה: בעלי הקאנטרי יוסי אלעזרא ראש העירייה תומר גלאם ומנהל התפעול שי פסקל לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות

הוספת תגובה חדשה
כל הזכויות שמורות לאשקלון סיטי 2017 ©