משאל אשקלון-סיטי
מה דעתכם על מחירי הקייטנות לקיץ הקרוב באשקלון?

גבוה מדי
סביר
נמוך
         
חדשות
לא טסים בלי ביטוח נסיעות

רבים מאתנו מתכוננים לנסיעה שלהם לחו"ל בחופשת הקיץ, אבל חשוב לזכור שבכדי למנוע עוגמת נפש במקרים רבים חשוב לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל. סוכן הביטוח יוסי לביא מסביר למה אסור לטוס לחו"ל בלי ביטוח נסיעות

מערכת האתר
פורסם: 18-07-2017 17:09

 


 

עונת התיירות כבר בפתח, חודשים יולי-אוגוסט כבר כאן ולצד החום והלחות אנו מגיעים לשיא בתיירות חוץ, בכל שנה בחודש אוגוסט נשבר שיא היוצאים לחו"ל בשדה התעופה הלאומי של בן גוריון. אם אלו משפחות שיוצאות ליעדים יחסית קרובים, צעירים שנוסעים ליעדים אקזוטיים, או כאלו  שנוסעים בטיולי מאורגנים וקבוצתיים. אתרי האינטרנט מלאים בהצעות לטיסות, לסוכנים יש לא פחות אטרקציות בכדי לפתות את הנוסעים, וכולם כבר מתכוננים לבילוי הגדול ולהפסקה שכל כך דרושה לנו בכדי להתנתק מהשגרה הלוחצת. לכאורה מדובר באידיליה, אבל כמו במקרים רבים כשלא קורה כלום- הכל בסדר, אבל כשחלילה קורה משהו, אז ההבדל בין מי שטס עם ביטוח נסיעות לאלו שלא מרקיע שחקים.

ביטוח הנסיעות שלנו מעניק מענה והגנה למבוטחים במקרה של אירועים רפואיים בחו"ל או במקרה של אובדן/גניבת המטען של הנוסעים לחו"ל, חשוב לתכנן כהלכה את ביטוח הנסיעות שלך לחו"ל. אנו בלביא סוכנות לביטוח נדאג לסייע לך לתכנן את הביטוח בהתאם לאופי הטיול שלך שיכסה את מרבית הפעילויות המתוכננות אם לא את כולן ויסייע לך לחסוך סכומי עתק במקרה של אשפוז /ניתוח חירום בבית חולים בחו"ל.  שהיה בחו"ל בארץ זרה לעיתים עם קשיי שפה ,במצב חירום רפואי בלי כיסוי ביטוחי הוא משהו שאתם לא רוצים לחוות. מדובר במציאות קשה מאוד ולא נעימה שאפשר להימנע ממנה בקלות.

ביטוח נסיעות לחו"ל מורכב ממספר רבדים . המשמעותי יותר הוא הביטוח הרפואי שנועד לכסות קשת רחבה של אירועים :הוצאות טיפול נמרץ ,הוצאות עבור פינוי לבית חולים במקרה של תאונה ,הוצאות אשפוז ,פינוי לארץ באמצעות מטוס במקרים בהם לא ניתן להעניק טיפול רפואי הולם במדינה בה שוהה המבוטח, עלויות רכישת תרופות ייעוץ רפואי וטיפולי חירום בשיניים .

הרובד השני של ביטוח הנסיעות לחו"ל הוא ביטוח המטען ,ביטוח זה מכסה אובדן או גניבה של המטען כולו או חלקו. קיימים מספר כיסויים נוספים ובהם כיוסי הוצאות איתור וחילוץ. חלק זה של הביטוח רלוונטי בעיקר למטיילים ותרמילאים ,שמסלול הטיול שלהם חוצה אזורים נידחים ג'ונגלים או שטחים הרריים עם דרכי גישה בעייתיות. כמו כן ניתן לרכוש כיסוי לספורט  אתגרי (רפטינג טיפוס הרים צלילה וכדומה). במקרה של מחלה או תאונה בחו"ל עלולים הנוסעים להיקלע למצב שבו עליהם להזדקק לחילוץ אשפוז בבית חולים, קבלת טיפולים ,ניתוחים ותרופות יקרי ערך שעלותם יכולה להגיע לעשרות אלפי דולרים. ביטוח נסיעות מאפשר פתרונות בהתאמה אישית כגון :טיולי תרמילאות ,ספורט אתגרי ,סקי ,נסיעות עסקים כיסוי ייחודי להריון וטיפול בפג ,החזר השתתפות עצמית בעת השכרת רכב בחול ועוד

לקבלת הצעה לביטוח נסיעות מקיף לחו''ל בכל רגע יש ליצור קשר עם המשרד:08-6758152, 052-5242823

 

הכותב הוא בעלי "לביא סוכנות לביטוח" רחוב יריחו 1 אשקלוןלכתבה זו התפרסמו 0 תגובות

הוספת תגובה חדשה
כל הזכויות שמורות לאשקלון סיטי 2017 ©